Högbo Bruks digitala guide

Organisation Högbo Bruks AB

Kontakt Högbo Bruks AB

Har du frågor angående boende, mat, aktiviteter m.m.?
Klicka då här för kontaktuppgifter.

Växel

Medborgarservice

026-24 00 00

hogbobruk@sandviken.se

VD

Arne Anderstedt

026-24 21 13

arne.anderstedt@sandviken.se

Ekonomiansvarig

Ann-Margret Fohlin

026-24 21 10

ann-margret.fohlin@sandviken.se

Ekonomi

Sigbritt Sundberg

026-24 21 11

sigbritt.sundberg@sandviken.se

Kommunikation

Sofia Schyllner

026-24 21 30

sofia.schyllner@sandviken.se

Verkstad

Olle Rommedahl

026-24 21 18

olle.rommedahl@sandviken.se

Snickeri

Kent Sundström

026-24 21 16

 

Måleri

Per Eriksson

026-24 21 27

per.eriksson@sandviken.se

Jordbruk

Rolf Johansson

026-24 21 19

rolf.johansson@sandviken.se

Skogsförvaltare

Torbjörn Johansson

026-24 20 47

torbjorn.johansson@sandviken.se

Skogsbruk

Janne Krantz

026-24 20 06

jan.krantz@sandviken.se

Spåransvarig

Torbjörn Hägglund

070-5445419

tobbe@aventyrarna.se